Zóna registrovaných členov a navštevníkov
 
English Language

2. NÁRODNÝ DERMATOLOGICKÝ KONGRES  12.-13. júl 2014  Bratislava  Slovensko

Lucia Panáková

Lucia Panáková

MVDr. Lucia Panáková, Dipl. ECVD

V roku 2002 som bola promovaná MVDr.v Brne na Veterinární a Farmaceutickej Univerzitu v Brne. Hneď po ukončení štúdia som absolvovala ročný Internship na Klinike Internej Medicíny Malých Zvierat na LMU univerzite v Mníchove.

V rokoch 2004-2007 som sa špecializovala na veterinárnu dermatológiu- absolvovala som Rezidentúru Veterinárnej Dermatológie (www.ecvd.org) pod vedením Dr.Dr. Hans-Joachima Kocha DipECVD a Dr. Stefanie Peters. Od začiatku mojej rezidentúry až do konca pobytu v Nemecku v roku 2009 som absolvovala pravidelný dermatohistopatologický tréning na univerzite v Mníchove ako aj v Berne. V roku 2006 som pôsobila ako hosťujúci rezident na univerzite v Mníchove Prof. Ralfa Muellera, DipECVD, DipACVD. V Birkenfelde som pôsobila až do februára 2009 ako odborný asistent pre veterinárnu dermatológiu.

V roku 2009 som po absolvovaní skúšok bola boardovaná ako medzinárodný špecialista v odbore veterinárnej dermatológie – Diplomate of the European College of Veterinary Dermatology – DipECVD.